Lilypie Kids Birthday tickers

11 Ağustos 2009 Salı

EVDE OLMAK SÜPER

(not: foto gelecekteki ben!)

Allahım Allahım evde olmak ne kadar güzelmiş meğer."YAŞIYORUM AHESTE" demek ne harikaymışTatilimiz bitti döndük.Güzel miydi tatil? Elbette.Çabucak geçti.Evde olmaktan kastım işe gitmemek.Dahası okulların açılması düşüncesi, hatta yaklaşan her gün kıyametin yaklaştığını düşünürcesine korkutuyor beni.Neyse evde olmanın güzeliklerinden bahsedeyim .En başta aheste bir hayat. AYYYY bu çok güzel ya. Bir yerlere yetişme zorunluluğu olmaması müthiş birşey. Zaten bu fikren insanı dinlendiriyor.İşlerden bile zevk alıyorum bazen.Süpürgeyi okşayarak süpürmeye başlıycam nerdeyse:)Yemekleri de klasik müzik eşliğinde pişiricem:)Çarşı pazar alışveriş desen en ahestesinden.

Aldıklarımın neredeyse üretildikleri yerlerin tarihçelerini bile okuycam.

Hayatımdaki en hızlı şeyYAVRU KUŞ.

Onun pek yavaşlamaya niyeti yok, doğuştan böyle, ayarları böyle yapılmış.

Canımmmm.Tatilde çok rahattı, serbest.

Bahçeye serbestçe çıkması, börtü böcek herşey ONUN içindi. Mutluydu, mutluydum.

Ufak tefek hızından kaynaklanan düşmeler yaşasa da "YOK YOOOK"diye annesini teselli etti durdu.Aheste hayatın bir güzelliği daha benim için gündüz uykuları oldu. Ne dinlendirici birşeymiş meğer.

10 dk sı bile yetiyor.Hergün olmasa da arada uyuyabildiğim günler sanki pilim yenilenmiş gibi dinleniyorum.Neyse çokgeç oldu, uyku demişken uykum geldi.Felsefi tatil anıları ve aheste ev hayatımızın ARKASI YARIN.

SEVGİYLE