Lilypie Kids Birthday tickers

18 Ekim 2008 Cumartesi

BABA KUŞTAN ALTIN DEĞERİNDE TAHMİNLER VE TAVSİYELER


Bloğumun çok sevgili müdavimleri,kankalarım,arkadaşlarım,dostlarım, tatlı dilli yorumcularım.
Bu gün size baba kuşumuzdan bazı gerekli ve gereksiz bilgiler aktaracagım ilgilenen ve ilgilenmeyen herkese...

**19.10.2008 itibarıyla muhtemelen takip eden hafta altın fiyatları önemli bir şekilde düşecek(tavsiyemiz nakit birkimlerinizi altın olarak saklamak.
Bu günlerde 37.000 civarı olan altın 34.000-35.000 civarında düşüş gösterebilir.Konunun uzmanları yılbaşı itibarıyla altın fiyatının 47.000 -53.000 olması kuvvetle muhtemeldir,diyorlar)

**Bu dönemde olası kredi harcamalarını en asgari şekilde tutulmasını tavsiye ediyorlar.Özellikle bankaların müşterilerini uzun vadede borçlu tutmak için özel çabaları mevcut. Kanmayın!!


**Kriz mıriz yok bize bişey olmazlara da kanmayın,yakında piyasaya sürülen 200 tl bir gizli develuasyondur.Yani kriz vardır önlem alınmaya çalışılıyor.


**Borsada yatırımları olanlar zaten pek parlak bir dönem geçirmiyorlar.Gelecek te durumun daha da kötü olacağı tahmin ediliyor.**Bu arada osmanlı dönemi son 6 padişah paralarını herkes sorunsuz şekilde tasarruf edebilir.( 6 padişahtan öncesi devlet tarafından özel izne tabidir.) yani resimde gördügünüz hamid ,reşat,mecid...vb. altınları eğer orjinal osmanlı baskısıysa ve kulpsuz ise altın degeri üzerine ayrıca temizlik kondüsyonuna göre fiyata tabi tutulur.


Bilginize..