Lilypie Kids Birthday tickers

29 Şubat 2008 Cuma

İLKADIM ÇÖREĞİ

Burak İçin Adım Çöreği
Bildiğiniz poğaça.
Belki bazı yörelere özel ilkadım çörekleri vardır ama bizim bildiğimiz böyle oluyor.
İçine altın konuluyormuş ama biz kendi mali durumumuza göre para koyduk.Altınımız olsa çöreğin içine koymayız kesin:)
Ayrıca bebeğin ayakları bağlanıp çekiliyormuş mu neymiş ama hiiç bilmiyorum. Sözde bu bebeğin düşmesini mi ne engelliyomuş.Muş muş ta muş muş..
Biz böyle bişey de yapmadık tabi. Çörekleri yaptık bir güzel yedik,ayak mayak bağlamadık.. Bence çok manasız hiiç gerek yok.


İlkadım çöreğinin içine konan para Hilal Teyzemize çıkmış.
Hilal Teyzemizin hediyesi. Çok beğendik.
Henüz Burak giyemiyor ama büyüyüp giyimeye sabırsızlanıyoruz.Tekrar teşekkür ediyoruz Hilal Teyzemize..
Burakçım 11 Ocak 2008'de ilk adımlarını atmaya başladı. Tabi bu bir iki adımda sınırlı kalıyordu. Derken çalışmalar hızlandı vee Yavru Kuşum yürümeye başladı. Can parçası...Şubat tatiline girerken tam olarak yürümeye başladı. Çok güzel birşey.
Yavrucuğumun bu kadar büyüdüğüne inanamıyorum. Sanki daha dün hamileydim, doğumunu bekliyordum. Şimdi yürüyor ve ben oğlumun yaptıklarına inanamayacak kadar şaşkınım. Hayat çok hızlı ilerliyor.

Yaptıkları, başardıkları sanki dünyanın en büyük başarılarıymışçasına gurur duyuyorum. Herkese anlatmak istiyorum; oğlum var ya oğlum... Benim oğlum... Yavru Kuşum... Can parçam...
İşte bunu yapabiliyor, yürüyebiliyor.
Yürüyebiliyor......
Şükürler olsun Rabbime ki bana bu kadar güzel duyguları yaşatıyor. Anne olamasaydım bunca güzelliğin varlığından bihaber yaşayıp gidecektim. Çok şükür çok büyük bir nimete sahibim. Rabbim herkese bu mutlulukları nasibetsin inşallah..
İnşallah daha nice güzelliklerini sağlıkla, huzurla yaşamak ve sizlerle paylaşmak isterim.

SEVGİYLE...